کلاه برداری علی جیشیر gshare | سیسیکم بدون فریز فول پکیج

خرید سی سی کم حرفه ای
کلاه برداری علی جیشیر gshare
کلاه برداری علی جیشیر gshare

کلاهبرداری با نام فروش جیشیر

پشت پرده تخریب مدیا استار کیست ؟

? مدتی است که در بعضی از سایت‌ها و انجمن‌های معلوم‌الحال که همگی متعلق به یک نفر است مطالبی تخریبی و کذب بر علیه مارک مدیا استار منتشر شده است که به قصد منحرف کردن افکار کاربران اقدام به نشر اکاذیب و پست‌های جعلی در تخریب مارک مدیا استار مینمایند .

? با احترام به تمامی مدیران و فعالین ماهواره و ستلایت ، بدون شک انجمن‌های ماهواره و سایت‌های فروش اکانت‌های بسیار محترم و معتبری هستند که در این سال‌ها کسب اعتبار کرده‌اند و ایشان به دور از هیچ حاشیه‌ای و بدون تخریب هیچ برندی در حال فعالیت میباشند که برای‌شان آرزوی موفقیت داریم .

? بالاخره در صنف فروشندگان محترم اکانت‌ سی‌سی‌کم و انجمن‌های ماهواره هم تعداد انگشت شمار نخاله‌های کلاهبرداری هستند که با اقدام به تبلیغات دروغین و تخریب سایرین قصد دارند به کثیف‌ترین شیوه‌ی ممکن از کاربران کلاهبرداری کنند. و با انتشار مطالب دروغین و کذب سعی در تخریب مارک مدیا استار و فروش اکانت‌های بی‌کیفیت خود دارند.

‼️ یکی از این کلاهبردان شخصی به نام علی معروف به « علی جیشیر » است. و اگه صحیح‌تر بگوییم « علی جیشیر تقلبی » .

? علی جیشیر کلاهبردار کیست ؟

‼️ این شارلاتان سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را به عنوان یک فروشنده ساده در یکی از انجمن‌های ماهواره بنام sat2hd شروع کرد و با سو‌استفاده از بی‌اطلاعی کاربران با فروش اکانت سی‌سی‌کم بی‌کیفیت و رایگان با نام اکانت جیشیر به جای اکانت جیشیر اصلی به چند برابر قیمت ، با تبلیغات دروغین ، تعداد زیادی از کاربران را فریب داده و به بهانه فروش اکانت‌ جیشیر و سی‌سی‌کم اقدام به کلاهبرداری از کاربران کرد. در جواب اعتراض هم اکانت کاربران را قطع کرده و با رکیک‌ترین کلمات و الفاظ جواب مالباخته‌گان را می‌دهد.

‼️ از آنجایی که علی جیشیر کلاهبردار توانسته بود پول حرامی که از کلاهبرداری و فریب کاربران بدست آوَرَد ، بعد از مدتی با تهدید و ایجاد مشکلات برای صاحب آن انجمن ، با حیله و فریب انجمن را غصب کرده و بی‌شرمانه تر و بی‌حیاتر اقدام به کلاهبرداری و فریب کاربران ساده و مشتریان بی‌اطلاع مشغول شد.

❌ بی‌حیایی و بی‌اخلاقی علی جیشیر شارلاتان افزایش یافت و هر روز با ایجاد مشکلات برای بعضی از صاحبان و مدیران انجمن‌ها و سایت‌های ماهواره ، کاری کرد تا بالاجبار سایت و انجمن خود را به علی جیشیر تقلبی کلاهبردار واگذار کنند.

? علی جیشیر تقلبی ، با غصب و کنترل بعضی انجمن‌های ماهواره و کلاهبرداری از کاربران بی‌اطلاع میلیاردها تومن مال حرام جمع کرد. و با رکیک‌ترین الفاظ جواب اعتراض مالباخته‌گان را میدهد‌.

⛔️ خودش در انجمن های خودش تبلیغات دروغین قدرت اکانت‌های دروغینش منتشر میکند و خودش هم زیر همان پست و با نامی دیگر به‌به‌وچه‌چه میکند. و به این روش کاربران بی‌اطلاع را گول میزند. و به قول خودش :
« هر روز که از خواب بیدار میشود به دروغ میگوید کانال‌های یک پکیج جدید باز شد ».

? با ورود مارک مدیا استار و عرضه کارت‌های شیرینگ به بازار و تمدید اکانت‌های جیشیر اصلی در فروشگاه شیرینگ مدیا استار و تنگ‌تر شدن عرصه بر علی‌ جیشیر کلاهبردار و اینکه دیگر نمیتواند اکانت‌های بی‌کیفیت سی‌سی‌کم را که رایگان از سایت خارجی کپی میکند به نام اکانت جیشیر به قیمت‌‌های عجیب و غریب به کاربران بی‌اطلاع بفروشد ، به همین دلیل اقدام به تخریب برند مدیا استار میکند تا بلکه بتواند از این طریق اکانت‌های تقلبی خودش را به کاربران بی‌اطلاع قالب و کلاهبرداری کند . غافل از این بود که مردم خودشون بسیار با شعور و عاقل هستند و گول تبلیغات دروغین علی جیشیر کلاهبردار را نمیخورند.

⁉️ علامت مشخصه سایت‌ها و انجمن‌های علی‌ جیشیر کلاهبردار ، بنرهای تبلیغاتی بزرگ و معرفی اکانت gshare . ir است. و جدیداً هم که کلاهبرداری تحت عنوان فروش آی‌پی‌تی‌وی با چندین هزار کانال هم به کارنامه کلاهبرداری‌ خودش اضافه کرده .

? برای اینکه کاربران عزیز در دام این شیاد نیافتند در زیر تعدادی از سایت‌های علی جیشیر کلاهبردار را معرفی میکنیم :

انجمن sat2hd
انجمن فیکس‌ست
انجمن شهداد ماهواره
انجمن بانکست
انجمن dvb98
انجمن mahvare
انجمن tcsat
انجمن آذر ست
انجمن فارس‌ست
و چند انجمن و سایت دیگه که ظاهرشون شبیه همه به راحتی میتونید تشخیص بدید.

? کاربرانی که فریب این کلاهبردار را خورده‌اند تجربه‌ی بسیار تلخی را از بی‌اخلاقی و بی‌حیایی علی جیشیر کلاهبردار روایت میکنند.

? برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلاهبردار ، کافی‌ست عبارت زیر را در گوگل جستجو کنید :

کلاهبرداری علی جیشیر

? مواظب علی جیشیر کلاهبردار باشید. و در دام این شارلاتان نیافتید .

 


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پشتیبانی آنلاین تلگرام