کلاه برداری علی جیشیر gshare | سیسیکم بدون فریز فول پکیج

خرید سی سی کم حرفه ای
جدید ترین اخبار :  
کلاه برداری علی جیشیر gshare
کلاه برداری علی جیشیر gshare

کلاهبرداری با نام فروش جیشیر

پشت پرده تخریب مدیا استار کیست ؟

? مدتی است که در بعضی از سایت‌ها و انجمن‌های معلوم‌الحال که همگی متعلق به یک نفر است مطالبی تخریبی و کذب بر علیه مارک مدیا استار منتشر شده است که به قصد منحرف کردن افکار کاربران اقدام به نشر اکاذیب و پست‌های جعلی در تخریب مارک مدیا استار مینمایند .

? با احترام به تمامی مدیران و فعالین ماهواره و ستلایت ، بدون شک انجمن‌های ماهواره و سایت‌های فروش اکانت‌های بسیار محترم و معتبری هستند که در این سال‌ها کسب اعتبار کرده‌اند و ایشان به دور از هیچ حاشیه‌ای و بدون تخریب هیچ برندی در حال فعالیت میباشند که برای‌شان آرزوی موفقیت داریم .

? بالاخره در صنف فروشندگان محترم اکانت‌ سی‌سی‌کم و انجمن‌های ماهواره هم تعداد انگشت شمار نخاله‌های کلاهبرداری هستند که با اقدام به تبلیغات دروغین و تخریب سایرین قصد دارند به کثیف‌ترین شیوه‌ی ممکن از کاربران کلاهبرداری کنند. و با انتشار مطالب دروغین و کذب سعی در تخریب مارک مدیا استار و فروش اکانت‌های بی‌کیفیت خود دارند.

‼️ یکی از این کلاهبردان شخصی به نام علی معروف به « علی جیشیر » است. و اگه صحیح‌تر بگوییم « علی جیشیر تقلبی » .

? علی جیشیر کلاهبردار کیست ؟

‼️ این شارلاتان سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را به عنوان یک فروشنده ساده در یکی از انجمن‌های ماهواره بنام sat2hd شروع کرد و با سو‌استفاده از بی‌اطلاعی کاربران با فروش اکانت سی‌سی‌کم بی‌کیفیت و رایگان با نام اکانت جیشیر به جای اکانت جیشیر اصلی به چند برابر قیمت ، با تبلیغات دروغین ، تعداد زیادی از کاربران را فریب داده و به بهانه فروش اکانت‌ جیشیر و سی‌سی‌کم اقدام به کلاهبرداری از کاربران کرد. در جواب اعتراض هم اکانت کاربران را قطع کرده و با رکیک‌ترین کلمات و الفاظ جواب مالباخته‌گان را می‌دهد.

‼️ از آنجایی که علی جیشیر کلاهبردار توانسته بود پول حرامی که از کلاهبرداری و فریب کاربران بدست آوَرَد ، بعد از مدتی با تهدید و ایجاد مشکلات برای صاحب آن انجمن ، با حیله و فریب انجمن را غصب کرده و بی‌شرمانه تر و بی‌حیاتر اقدام به کلاهبرداری و فریب کاربران ساده و مشتریان بی‌اطلاع مشغول شد.

❌ بی‌حیایی و بی‌اخلاقی علی جیشیر شارلاتان افزایش یافت و هر روز با ایجاد مشکلات برای بعضی از صاحبان و مدیران انجمن‌ها و سایت‌های ماهواره ، کاری کرد تا بالاجبار سایت و انجمن خود را به علی جیشیر تقلبی کلاهبردار واگذار کنند.

? علی جیشیر تقلبی ، با غصب و کنترل بعضی انجمن‌های ماهواره و کلاهبرداری از کاربران بی‌اطلاع میلیاردها تومن مال حرام جمع کرد. و با رکیک‌ترین الفاظ جواب اعتراض مالباخته‌گان را میدهد‌.

⛔️ خودش در انجمن های خودش تبلیغات دروغین قدرت اکانت‌های دروغینش منتشر میکند و خودش هم زیر همان پست و با نامی دیگر به‌به‌وچه‌چه میکند. و به این روش کاربران بی‌اطلاع را گول میزند. و به قول خودش :
« هر روز که از خواب بیدار میشود به دروغ میگوید کانال‌های یک پکیج جدید باز شد ».

? با ورود مارک مدیا استار و عرضه کارت‌های شیرینگ به بازار و تمدید اکانت‌های جیشیر اصلی در فروشگاه شیرینگ مدیا استار و تنگ‌تر شدن عرصه بر علی‌ جیشیر کلاهبردار و اینکه دیگر نمیتواند اکانت‌های بی‌کیفیت سی‌سی‌کم را که رایگان از سایت خارجی کپی میکند به نام اکانت جیشیر به قیمت‌‌های عجیب و غریب به کاربران بی‌اطلاع بفروشد ، به همین دلیل اقدام به تخریب برند مدیا استار میکند تا بلکه بتواند از این طریق اکانت‌های تقلبی خودش را به کاربران بی‌اطلاع قالب و کلاهبرداری کند . غافل از این بود که مردم خودشون بسیار با شعور و عاقل هستند و گول تبلیغات دروغین علی جیشیر کلاهبردار را نمیخورند.

⁉️ علامت مشخصه سایت‌ها و انجمن‌های علی‌ جیشیر کلاهبردار ، بنرهای تبلیغاتی بزرگ و معرفی اکانت gshare . ir است. و جدیداً هم که کلاهبرداری تحت عنوان فروش آی‌پی‌تی‌وی با چندین هزار کانال هم به کارنامه کلاهبرداری‌ خودش اضافه کرده .

? برای اینکه کاربران عزیز در دام این شیاد نیافتند در زیر تعدادی از سایت‌های علی جیشیر کلاهبردار را معرفی میکنیم :

انجمن sat2hd
انجمن فیکس‌ست
انجمن شهداد ماهواره
انجمن بانکست
انجمن dvb98
انجمن mahvare
انجمن tcsat
انجمن آذر ست
انجمن فارس‌ست
و چند انجمن و سایت دیگه که ظاهرشون شبیه همه به راحتی میتونید تشخیص بدید.

? کاربرانی که فریب این کلاهبردار را خورده‌اند تجربه‌ی بسیار تلخی را از بی‌اخلاقی و بی‌حیایی علی جیشیر کلاهبردار روایت میکنند.

? برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کلاهبردار ، کافی‌ست عبارت زیر را در گوگل جستجو کنید :

کلاهبرداری علی جیشیر

? مواظب علی جیشیر کلاهبردار باشید. و در دام این شارلاتان نیافتید .

 


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پشتیبانی آنلاین تلگرام