سی سی کم,آموزش سی سی کم,فروش سی سی کم,خرید آنلاین سی سی کم

بازگشایی شبکه های ورزشی کیفیت سرور های مایا قابل مقایسه با بقیه سی سی کم ها نیست/ یکبار خرید شما برابر با مشتری دایمی- کیفیت اتفاقی نیست

آرشیو برچسب ها: زمان پخش یورو

شبکه های پخش کننده بازی های Euro 2016 France و Copa America 2016 (کانال های کارتی و آزاد)

لیست شبکه های پخش کننده بازی های Euro 2016 France و Copa America 2016 (کانال های کارتی و آزاد)

 

X حق پخش یورو۲۰۱۶- جام م

شبکه های :

polsat sport

a spor tv

۱TV / georgia
Ictimai TV
RAI 1 / HD
RAI 4 / HD
SRF Zwei / HD
TF 1 / HD
TF1 (suisse)/ HD
TRT 3 / HD
Varzesh Sport / HD
ZDF
bein Sport FR 1 / HD

لت‌های اروپا- قیمت سی سی کم- یورو

 برنامه کامل مسابقات جام ملت های اروپا سال ۲۰۱۶ فرانسه که روز ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ با دیدار تیم های فرانسه و رومانی در ورزشگاه استادو فرانس آغاز می شود را اعلام کرد.

به گزارش وبسایت نود، قرعه کشی مرحله نهایی یورو ۲۰۱۶، ساعتی قبل در پاریس انجام شد. در این قرعه کشی، ۲۴ تیم حاضر در مرحله نهایی یورو ۲۰۱۶، در شش گروه ۴ تیمی تقسیم شدند. دو تیم برتر هر گروه به‌همراه چهار تیم برتر بین تیم‌های سوم (مجموعاً ۱۶ تیم) راهی مرحله یک‌هشتم نهایی می‌شوند. بدین ترتیب در این مسابقات، در مرحله گروهی‌ تنها هشت تیم حذف خواهند شد.

این برای سومین بار است که فرانسه میزبانی یورو را برعهده می گیرد، آنها دو بار نیز قهرمان این مسابقات شده اند. یورو ۲۰۱۶، دهم ژوئن (۲۱ خرداد ۱۳۹۵) با بازی تیم های فرانسه و رومانی در ورزشگاه استادو فرانس آغاز می شود و در تاریخ ده جولای (۲۰ تیر ۱۳۹۵) به پایان می رسد.

بلیت فروشی یورو ۲۰۱۶ که برای نخستین بار با ۲۴ تیم برگزار می شود از روز دوشنبه آغاز خواهد شد. قرار است ۸۰۰هزار بلیت فروخته شود.

برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

دور نخست مرحله گروهی

جمعه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، فرانسه – رومانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه اول)

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر لنس، آلبانی – سوئیس، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، ولز – اسلواکی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه دوم)

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، انگلیس – روسیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، ترکیه – کرواسی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس، لهستان – ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

یکشنبه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، آلمان – اوکراین، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز، اسپانیا – جمهوری چک، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، ایرلند جنوبی – سوئد، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه پنجم)

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، بلژیک – ایتالیا، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)

سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، اتریش – مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

سه شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین،پرتغال – ایسلند، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

…………………..
خرید سی سی کم
دور دوم گروهی

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، روسیه – اسلواکی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، رومانی – سوئیس، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه اول)

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، فرانسه – آلبانی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه اول)

پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لن، انگلیس – ولز، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)

پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، اوکراین – ایرلند شمالی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

پنج شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، آلمان – لهستان، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)

چمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز،ایتالیا – سوئد، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه پنجم)

جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین،جمهوری چک – کرواسی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه چهارم)

جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۳۹۵): شهر نیس،اسپانیا – ترکیه، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه چهارم)

شنبه ۱۸ زوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر بوردو، بلژیک – ایرلند جنوبی، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه پنجم)

شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر مارسی، ایسلند – مجارستان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه ششم)

شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۱۳۹۵): شهر پاریس، پرتغال – اتریش، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه ششم)

………………….

دور سوم گروهی

یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیل، سوئیس – فرانسه، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه اول)

یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۱۳۹۵): شهر لیون، رومانی – آلبانی، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه اول)

دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر سنت اتین، اسلواکی – انگلیس، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه دوم)

دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۱۳۹۵): شهر تولوز، روسیه – ولز، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه دوم)

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر پاریس، ایرلند شمالی – آلمان، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه سوم)

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، اوکراین – لهستان، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه سوم)

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر بوردو، کرواسی – اسپانیا، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه چهارم)

سه شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۱۳۹۵): شهر لن، جمهوری چک – ترکیه، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه چهارم)

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، مجارستان – پرتغال، ساعت۲۳:۳۰ (گروه ششم)

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی،ایسلند – اتریش، ساعت ۱۷:۳۰ (گروه ششم)

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر نیس، سوئد – بلژیک، ساعت ۲۰:۳۰ (گروه پنجم)

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، ایتالیا – ایرلند جنوبی، ساعت ۲۳:۳۰ (گروه پنجم)

مرحله یک هشتم نهایی

سی سی کم یورو ۲۰۱۶

شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت اتین، تیم دوم گروه اول – تیم دوم گروه سوم، ساعت ۱۷:۳۰ (بازی اول)

شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵):شهر پاریس، برنده گروه دوم – تیم سوم گروه اول/سوم/چهارم، ساعت ۲۰:۳۰ (بازی دوم)

شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵): شهر لن، برنده گروه چهارم – تیم سوم گروه دوم/پنجم/ششم، ساعت ۲۳:۳۰ (بازی سوم)

یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، برنده گروه اول – تیم سوم گروه سوم/چهارم/پنجم، ساعت ۱۷:۳۰ (بازی چهارم)

یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، برنده گروه سوم – تیم سوم گروه اول/دوم/ششم،ساعت ۲۰:۳۰ (بازی پنجم)

یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر تولوز، برنده گروه ششم – تیم دوم گروه پنجم،ساعت ۲۳:۳۰ (بازی ششم)

دوشنبه ۲۷ ژوئن (۷ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، برنده گروه پنجم – تیم دوم گروه چهارم، ساعت ۲۰:۳۰ (بازی هفتم)

دوشنبه ۲۷ ژوئن (۷ تیر ۱۳۹۵): شهر نیس، تیم دوم گروه دوم – تیم دوم گروه ششم، ساعت ۲۳:۳۰ (بازی هشتم)

مرحله یک چهارم نهایی

پنجشنبه ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، برنده بازی اول – برنده بازی سوم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی اول)

جمعه ۲ جولای (۱۱ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، برنده بازی دوم – برنده بازی ششم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی دوم)

شنبه ۳ جولای (۱۲ تیر ۱۳۹۵): شهر بوردو، برنده بازی پنجم – برنده بازی هفتم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی سوم)

یکشنبه ۴ جولای (۱۳ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، برنده بازی چهارم – برنده بازی هشتم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی چهارم)

مرحله نیمه نهایی

چهارشنبه ۶ جولای (۱۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، برنده یک چهارم نهایی اول – برنده یک چهارم نهایی دوم، ساعت ۲۳:۳۰ (نیمه نهایی اول)

پنج شنبه ۷ جولای (۱۷ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، برنده یک چهارم نهایی سوم – برنده یک چهارم نهایی چهارم، ساعت ۲۳:۳۰ (نیمه نهایی دوم)

فینال

یکشنبه ۱۰ جولای (۲۰ تیر ۱۳۹۵)، شهر سنت دنی، برنده نیمه نهایی اول – برنده نیمه نهایی دوم، ساعت ۲۳:۳۰

* تمامی ساعات به وقت تهران هستند.
===================================================

Orange France
Hot Bird @ 13° East
beIN Sports 1 HD 11096 H 29900 2/3
beIN Sports 2 HD 11096 H 29900 2/3
http://www.iranflysattv.com/orange-hb.php
===================================
Hot Bird @ 13° East
SRG SSR
http://www.iranflysattv.com/srg.php
===================================
Hot Bird @ 13° East
Cyfrowy Polsat
http://www.iranflysattv.com/polsat.php
===================================
Hot Bird @ 13° East
RAI HD /RAI 4K
===================================
Türksat 2A/3A/4A @ 42° East
TRT HD Paket 11054 V 30000 3/4
===================================
Eutelsat 9B @ 9° East
GlobeCast 12034 V 27500 3/4
===================================
Yamal 402 @ 90°E – 11471 V 11159Kanal UkrainaApstar 7 @ 76.5°E – 12548 H 3200ZDF

Intelsat 902 @ 62°E – 11555 V 30000 / SID: 0067 / HD
BISS KEY: 11 11 11 33 11 11 11 33IRIB Varzesh HD

Intelsat 902 @ 62°E – 11555 V 30000
SID: 0075
BISS KEY: 11 11 11 33 11 11 11 33Match TV(Russia) HD

NSS 12 @ 57°E – 11188 V 1774Varzish Sport HD

Yamal 402 @ 54.9°E – 12674 V 14990

Yahsat 1A @ 52.5°E – 11843 V 27500
Yahsat 1A @ 52.5°E – 11938 H 27500

Afghansat 1 @ 48°E – 11293 V 27500Rahe Farda TV
Afghansat 1 @ 48°E – 11293 V 27500
Azerspace 1A @ 46°E – 11175 H 27500
SID: 000B
BISS KEY: 34 53 45 00 34 53 45 00Içtimai TV

Azerspace 1A @ 46°E – 11175 H 27500
BISS KEY: 12 12 12 12 12 12 12 121TV Georgia

Azerspace 1A @ 46°E – 11095 H 27500
SID: 0001
BISS KEY: 00 20 05 00 00 19 56 002TV Georgia

Azerspace 1A @ 46°E – 11095 H 275003 Sport TV

Badr 5 @ 26°E – 11900 H 27500 / SID: 012F
Badr 5 @ 26°E -11881 H 27500 / SID: 0067 / HD

Astra 4A @ 4.8°E – 11766 H 27500 / SID: 182E
Astra 4A @ 4.8°E – 12130 V 27500 / SID: 19D2
BISS KEY: A5 EB 22 B2 57 6F 50 16 EPT 1 HD / ERT 1 HD

Eutelsat 3B @ 3.1°E – 12734 V 16750
SID: 000A
BISS KEY: A1 B2 C3 16 D4 E5 F8 B1 EPT HD / ERT HD

Eutelsat 3B @ 3.1°E – 12734 V 16750
SID: 0028
BISS KEY: A1 B2 C3 16 D4 E5 F8 B1

کانال های تلویزیونی پخش کننده
۱TV (georgia) / MPEG-4
beIN MAX 1 HD (MENA)
beIN MAX 3 HD (MENA)
beIN Sports FRANCE 1 / HD
BNT 1 (bulgaria)
BNT HD (bulgaria)
CT Sport / HD
ERT 1 / ERT HD
Eén / HD
HRT TV2 (croatia)
Ictimai TV
Israel 10 / Sport 1 HD
ITV / ITV HD
Kanal Ukraine
KTRK Kyrgystan
LIG TV / HD
M4 Sport / HD
Maiwand TV
Nova TV (bulgaria)
NPO 1 / HD
ORF Eins / HD
ORTM (mali)
Pro TV (romania) / HD
RAI 1 / HD
RAI 4 / HD
RAI HD
RTP 1 / HD
RTÉ ۲ / HD
Russia 1 (Rossiya 1)
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sport 1 Israel (HD only)
SRF Zwei HD
STV (scotland) / HD
SuperSport 2 HD (alb)
Telecinco (España) / HD
TF1 (suisse) / HD
TF1 / HD
TM 2 (mali)
TRT 1 / HD
TRT 4K
TV2 (norway) / HD
TV2 HD (denmark)
TV4 (sweden) / HD
UTV (ulster) / HD
UzReport TV
Varzish Sport / HD
YLE TV2 HD
ZDF / HD
| ESPN / HD (usa)
| RTÉ Player (rte.ie/player)
| TSN 1 / HD (canada)
| TSN 3 / HD (canada)
| TSN 4 / HD (canada)
| TSN 5 / HD (canada)
| TV2sumo.no [$] || ESPN Deportes (usa)